Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

60-jarig jubileum Jeugddag HSV "de Hering

terug naar overzicht

Zondag, 23 juni 2019 (10:00)

Visvijver HSV "de Hering" Schinveld

Op zondag 23 juni zal aan onze visvijver voor al onze jeugdleden een jeugddag georganiseerd worden. Wij willen alle jeugdleden dan ook van harte uitnodigen deel te nemen aan dit spetterend spektakel. Deelname is mogelijk voor de jeugdvissers t/m 17 jaar welke lid zijn van HSV de Hering. Er zal onder andere een viswedstrijd plaatsvinden met schitterende prijzen voor alle deelnemers. Ook zal een leuk spellenparcours georganiseerd worden . Ook hierbij zijn leuke prijzen te winnen. Jullie worden om uiterlijk 10.00 uur aan de visvijver verwacht. Neem uiteraard je visspullen mee. Voor voer en aas wordt door de vereniging gezorgd. Een leefnet mag niet gebruikt worden en hoef je dus ook niet mee te nemen. Zorg ook voor droge kleren voor na de spellen, je loopt het risico nat te worden. Om deel te nemen aan deze jeugddag dien je je vooraf aan te melden. Dit kan via email info@hsvdehering.nl. Inschrijven uiterlijk vrijdag 21 juni. zie jeugd pagina